New Mexico Industrial & Warehouse Listings for Sale
-
1310 Broadway Blvd NE, Santa Barbara - Martineztown, Albuquerque, NMProperty Type- Industrial
For Sale- $400,000
Built in 1998 / Property size 2,340 SF -
10205 Central Ave NW Albuquerque, Avalon, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $1,150,000
Built in 1970 / Property size 15,638 SF -
630-680 Haines Ave NW Albuquerque, Wells Park, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $3,050,000
Built in 1970 / Property size 38,358 SF -
1000 Brickland Rd, Sunland Park, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $1,900,000
Property size 47,200 SF -
2680 Sawmill Rd, Candelero, Santa Fe, NM
-
1318, Ortiz, Santa Fe, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $2,495,000
Property size 20,481 SF -
3534 Sanostee Dr, Gallup, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $2,450,000
Property size 24,641 SF -
4009 Menaul Boulevard Northeast, Bel Air, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $495,000
Property size 4,500 SF -
3054 2nd St SW, South Valley, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $265,000
Built in 1980 / Property size 4,155 SF -
10819 Acoma Rd SE, Mirabella Miravista, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $1,200,000
Property size 10,150 SF -
9415 Susan Ave SE, South Los Altos, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $650,000
Property size 5,600 SF -
19611 NM-314, Los Chaves, Belen, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $1,100,000
Built in 1987 / Property size 6,500 SF -
2335 2nd St. Southwest, Barelas, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $1,350,000
Built in 2005 / Property size 10,380 SF -
1100 Bosque Farms Blvd, Bosque Farms, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $1,700,000/SF
Property size 16,400 SF -
1916 2nd St NW, Wells Park, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $1,600,000
Built in 1972 / Property size 17,090 SF -
2929 Candelaria Rd. NE, Graceland Acres - Indian Acres, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial
For Sale- $2,600,000
Property size 12,000 SF -
304 Muriel St NE, Sandia Vista, Albuquerque, NMProperty Type
- Industrial